Weselny Pakiet – Mariusz Stącel

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kontakt@weselenypakiet.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Oprawa muzyczna ślubu

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

Oprawa muzyczna ślubu

Moment, w którym mówicie sobie sakramentalne „tak”, jest oczywiście najważniejszym i najpiękniejszym momentem całej ceremonii ślubu kościelnego. Nikt jednak nie powiedział, że nie może być jeszcze piękniej. Oprawa muzyczna podczas ślubu w kościele sprawi, że emocje, zarówno Wasze, jak i Waszych Gości, sięgną zenitu.

Z pewnością wielokrotnie wyobrażaliście sobie, jak będzie wyglądać to doniosłe wydarzenie w Waszym życiu, i zapewne w tych wyobrażeniach nie zabrakło pięknych dźwięków instrumentów, które sprawiały, że całość stawała się jeszcze bardziej wzniosła.

Z nami ta wizja staje się rzeczywistością, ponieważ zapewniamy oprawę muzyczną również podczas ceremonii w kościele. Są to cztery utwory z naszej listy, wykonane na trąbce i saksofonie, przy akompaniamencie organów. Oczywiście utwory te odpowiadają normom kościelnym obowiązującym przy ślubach. Ponadto para Młoda decyduje, w którym momencie utwory te mają zostać wykonane. Być może będzie to chwila, w której wchodzisz do kościoła ze swoim ukochanym tatą lub moment błogosławieństwa, a może to będzie czas, kiedy już jako mąż i żona wychodzicie ze świątyni.

Sprawimy, że każda z tych chwil będzie niezwykle uroczysta, a cała oprawa muzyczna w kościele stanie się zaskakującym dodatkiem, zapamiętanym na długie lata przez Waszych Gości. W murach kościoła dźwięki instrumentów brzmią szczególnie pięknie i stanowią oryginalne dopełnienie tego wyjątkowego momentu, jakim jest ślub. Jeśli jednak ślub odbywa się na świeżym powietrzu lub w innym miejscu, również możemy zrealizować oprawę muzyczną.

Oprawa muzyczna podczas ceremonii w kościele z pewnością nadaje całości jeszcze bardziej uroczysty i wzniosły charakter, sprawiając, że emocje zarówno Wasze, jak i Waszych Gości, sięgają zenitu. Piękne momenty wymagają wyjątkowego podkreślenia, a instrumentalne wykonania w murach świątyni brzmią nader urokliwie.

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Oprawa muzyczna ślubu

Moment, w którym mówicie sobie sakramentalne „tak” jest oczywiście najważniejszym i najpiękniejszym momentem całej ceremonii ślubu kościelnego. Nikt nie powiedział jednak, że nie może być jeszcze piękniej. Oprawa muzyczna na ślub w kościele sprawi, że emocje- zarówno Wasze, jak i Waszym Gości, sięgną zenitu.


Z pewnością nie raz wyobrażaliście sobie jak będzie wyglądać to doniosłe wydarzenie w Waszym życiu i zapewne w tych wyobrażeniach nie zabrakło pięknych dźwięków instrumentów, które sprawiały, że całość stawała się jeszcze bardziej wzniosła.


Z nami wizja ta staje się rzeczywistością, zapewniamy bowiem oprawę muzyczną również podczas ceremonii w kościele. Są to cztery utwory z naszej listy, wykonane na trąbce i saksofonie, przy akompaniamencie organów. Oczywiście utwory te odpowiadają normom kościelnym obowiązującym przy ślubach. Ponadto para Młoda decyduje, w którym momencie utwory te mają zostać wykonane- być może będzie to chwila, w której wchodzisz do kościoła ze swoim ukochanym tatą lub czas błogosławieństwa, a może moment w którym już jako mąż i żona wychodzicie ze świątyni.


Sprawimy, że każda ta chwila będzie niezwykle uroczysta, zaś cała oprawa muzyczna w kościele nad wyraz zaskakująca dla Waszych Gości i stanowiąca piękny dodatek zapamiętany na długie lata. W murach kościoła dźwięki instrumentów brzmią bowiem szczególnie i będą oryginalnym dopełnieniem tego wyjątkowego momentu, jakim jest ślub.


Jeśli natomiast ślub odbywa się w plenerze, bądź każdym innym miejscu, oprawa muzyczna również może zostać zrealizowana.


Oprawa muzyczna podczas ceremonii w kościele z pewnością nada całości jeszcze bardziej uroczystego i wzniosłego charakteru sprawiając, że emocje zarówno Wasze, jak i Waszych Gości sięgną zenitu. Piękne momenty wymagają wyjątkowego podkreślenia, zaś instrumentalne wykonania w murach świątyni brzmią nader urokliwie.

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu