Weselny Pakiet – Mariusz Stącel

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kontakt@weselenypakiet.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Koncert akustyczny

Poznaj nas bliżej a przekonasz się
dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Koncert akustyczny

Nieodłącznym elementem każdego wesela są życzenia składane Młodej Parze. To wspaniałe chwile pełne wzruszeń i życzliwości, podczas których Goście często muszą stać w kolejce przez kilka, a nawet kilkadziesiąt minut, zanim nadejdzie ich kolej. Zazwyczaj ten czas mija w względnym milczeniu lub przy dźwiękach muzyki płynącej z głośników.

Jednak my przygotowaliśmy coś niezwykłego – koncert akustyczny w wykonaniu muzyków, którzy będą grać na pięknym, białym, błyszczącym fortepianie. Ten koncert na żywo, towarzyszący składaniu życzeń, na pewno zaskoczy wszystkich Gości i nada tym chwilom magicznego klimatu. Ponadto, pamiątkowe zdjęcia z widocznym w tle efektownego fortepianu będą niezapomnianą i piękną pamiątką. Takie połączenie wizualno-dźwiękowe z pewnością umili oczekiwanie.

Ponadto, koncert akustyczny może również uprzyjemnić czas podczas obiadu. Słuchanie delikatnej i relaksującej muzyki na pewno będzie przyjemniejsze niż słuchanie dźwięków talerzy i sztućców. Można śmiało powiedzieć, że taki koncert podczas obiadu to prawdziwa uczta dla zmysłów. Jest to szczególnie istotne, ponieważ wydawanie obiadu trwa dość długo, i choć nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować towarzyszących dźwięków, dodanie subtelnej muzyki w tle zdecydowanie poprawi atmosferę.

Koncert akustyczny w trakcie składania życzeń czy podczas trwania obiadu, z udziałem pięknego, białego fortepianu, na pewno spodoba się zarówno Wam, jak i Waszym Gościom. To połączenie wizualno-dźwiękowe będzie stanowić subtelną ozdobę i umili chwile oczekiwania.

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Koncert akustyczny

Nieodłącznym punktem każdego wesela są życzenia składane Młodej Parze. To wspaniałe chwile, pełne wzruszeń i życzliwości, podczas których Goście muszą jednak odstać w kolejce kilka a nawet kilkadziesiąt minut, zanim nadejdzie ich kolej. Zwykle ten czas upływa we względnej ciszy bądź przy dźwiękach muzyki płynącej z głośników.


Tymczasem my przygotowaliśmy coś niesztampowego- koncert akustyczny w wykonaniu muzyków zespołu CHICAGO, z wykorzystaniem pięknego, białego, błyszczącego fortepianu. Koncert na żywo, towarzyszący składaniu życzeń, to coś, co z pewnością mile zaskoczy wszystkich Gości oraz nada tym chwilom magicznego klimatu. Ponadto pamiątkowe zdjęcia z widocznym w tle, efektownym fortepianem, będą niezapomnianą i piękną pamiątką. Takie zestawienie wizualno-dźwiękowe z pewnością uprzyjemni moment oczekiwania


Ponadto koncert akustyczny może także umilać czas obiadu- z pewnością o wiele przyjemniej będzie słuchać delikatnej, relaksującej muzyki, niż brzęku uderzających o talerze sztućców. Można śmiało rzec, że taki koncert podczas obiadu to prawdziwa uczta dla oczu i uszu. Jest to o tyle ważne, iż wydawanie obiadu trwa dość długo i choć nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować towarzyszących temu dźwięków, to dodatek w postaci subtelnego tła muzycznego bez wątpienia jest lepszy od ciszy.


Koncert akustyczny w trakcie składania życzeń czy trwania obiadu, z wykorzystaniem pięknego, białego fortepianu z pewnością spodoba się zarówno Wam, jak i Waszym Gościom. Takie zestawienie wizualno-dźwiękowe stanowić będzie bowiem subtelny dodatek i umili chwile oczekiwań.

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu