Weselny Pakiet – Mariusz Stącel

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kontakt@weselenypakiet.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Karaoke

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

Karaoke

Na udane wesele składają się różne elementy, a jedną z najpopularniejszych atrakcji wieczoru jest obecnie karaoke. Jeszcze niedawno tradycyjne oczepiny i zabawy bezpośrednio po nich były wyznacznikiem dobrej zabawy. Jednak wiele osób teraz rezygnuje z tych tradycji, ponieważ często były one żenujące i przestarzałe. W zamian, doskonałą alternatywą są konkursy karaoke, w których zarówno Para Młoda, jak i Goście mogą wziąć udział. Gwarantujemy, że taka atrakcja przyniesie mnóstwo śmiechu i odkryje wiele ukrytych talentów.

Najlepiej rozpocząć karaoke na weselu w godzinach wieczornych, gdy Goście już w pełni bawią się na parkiecie. Zadbamy o przygotowanie całej zabawy – od projektora, ekranu, mikrofonu, po listę propozycji utworów wraz z tekstami i podkładami muzycznymi. Na liście znajdą się najpopularniejsze przeboje, zarówno polskie, jak i zagraniczne, z różnych dekad, a także najnowsze hity. Karaoke może odbywać się na różne sposoby – Goście mogą śpiewać solowo lub w grupach, mogą sami wybierać utwory z listy lub losowo, a jeśli jest wielu chętnych, można podzielić zabawę na kilka części.

Karaoke na pewno okaże się niezapomnianą atrakcją zarówno dla Was, jak i Waszych Gości. Najważniejsze jest, że talent wokalny i umiejętności sceniczne nie są tu najważniejsze – choć pewnie niektórzy uczestnicy zaskoczą Was swoimi zdolnościami – liczy się przede wszystkim wspaniała zabawa i radość. To atrakcja, która przyciąga zarówno młodszych, jak i starszych. Nie może więc zabraknąć karaoke na Waszym weselu!

Karaoke to jedna z najpopularniejszych atrakcji na współczesnych weselach. Występy Pary Młodej i Gości weselnych, przy których tekst piosenek jest wyświetlany na dużym ekranie, na pewno przyniosą wiele radości i uśmiechu. To nowoczesna forma zabawy, której nie powinno zabraknąć na żadnym weselu.

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu