Weselny Pakiet – Mariusz Stącel

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kontakt@weselenypakiet.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Wodzirej dla dzieci

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

Wodzirej dla dzieci

Trudno wyobrazić sobie współczesne wesele bez osoby, która zadba o całą jego oprawę, prowadzenie i pomyślny przebieg. Taką rolę pełni wodzirej dla dorosłych i dzieci, którego zadaniem jest aktywne i atrakcyjne poprowadzenie wesela od samego początku do końca.

Posiadamy doświadczonego wodzireja, który profesjonalnie i jednocześnie nietuzinkowo wykona swoje zadania. Podchodzi on indywidualnie do każdego wesela, uwzględniając wyobrażenia Państwa Młodych, ale również proponując własne, ciekawe, wyjątkowe, oryginalne i tematyczne pomysły.

Wodzirej dla dzieci to nieodzowna osoba na Waszym weselu, która zapewni dobrą zabawę najmłodszym gościom. Jest to wykwalifikowana osoba do pracy z dziećmi, a jej zabawy, oparte na animacjach i konkursach, z pewnością uszczęśliwią małych weselników. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania specjalnego bloku muzycznego dedykowanego wyłącznie najmłodszym, z elementami integracyjnymi, tanecznymi i rywalizacyjnymi. To wszystko gwarantuje olbrzymią dawkę humoru i pozytywnej energii.

Wodzirej dla dorosłych i dzieci to osoba, która potrafi całkowicie odmienić charakter wesela – oczywiście na lepsze – czyniąc je oryginalnym, niezwykle radosnym i dynamicznym. Dzięki niemu z pewnością nie będzie nudno, a wyśmienita zabawa będzie gwarantowana.

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu