Zespół Muzyczny DEMETERS

Zespół muzyczny „Demeters” istnieje od 1994 roku. Aktualnie tworzy go czterech profesjonalnych muzyków. Oferujemy Państwu miłą i profesjonalną oprawę muzyczną na weselach, bankietach, dancingach, balach i wielu innych imprezach. Posiadamy bardzo szeroki i różnorodny repertuar, który nieustannie poszerzamy. Wykonujemy muzykę tylko i wyłącznie na żywo. Zapraszamy na nasz kanał w serwisie YouTube, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo materiałów. Jako zespół na pierwszym miejscu stawiamy naszych Klientów. Repertuar dobieramy zawsze odpowiednio do bawiącego się towarzystwa. Zapraszamy do współpracy.

Zespół Muzyczny SEPTEMBER

SEPTEMBER to Zespół Muzyczny z okolic Rzeszowa/Łańcuta, który tworzy piątka zawodowych muzyków. Zespół posiada bogate doświadczenie związane z oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez. Posiada w repertuarze polskie, zagraniczne przeboje, disco polo i biesiadne melodie. Zespół Muzyczny SEPTEMBER podchodzi do potrzeb każdego Klienta indywidualnie. Celem zespołu jest dążenie do perfekcji. Muzyka 100% NA ŻYWO !!!

Zespół Muzyczny CHICAGO

Zespół muzyczny Chicago tworzy grupa czterech profesjonalnych muzyków, którzy grając wspólnie już prawie 30 lat dobrze znają potrzeby Młodej Pary i Gości oraz potrafią dopasować repertuar i całą oprawę sceniczną tak, by doskonale wpisać się w upodobania nawet najbardziej wymagających Klientów. Czym wyróżniają się na tle innych zespołów? Przede wszystkim pasją do muzyki i sprawianiem nią radości innym ale także doskonałym brzmieniem oraz bogatym repertuarem. Są to najlepsze utwory wszystkich gatunków muzycznych polskich i zagranicznych wykonawców – zarówno te najnowsze, jak i hity minionych dekad.

Zespół Muzyczny FOBOS

Jesteśmy grupą profesionalnych muzyków z okolic Rzeszowa. Jako zespół muzyczny możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem scenicznym oraz gronem zadowolonych klientów. Lata wspólnej pracy zaowocowały bogatym repertuarem, w którym znajdziecie Państwo niezapomniane przeboje z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych a także piosenki z polskich i światowych list przebojów.

Zespół Muzyczny Stringers

Zespół muzyczny „The Stringers” istnieje od 2011 roku. Oferujemy Państwu miłą i profesjonalną oprawę muzyczna na weselach, dancingach i wielu innych imprezach okolicznościowych. Posiadamy bardzo szeroki i różnorodny repertuar, który nieustannie poszerzamy. W skład naszego zespołu wchodzi czterech młodych, utalentowanych muzyków z długoletnim doświadczeniem muzycznym. Jako zespół, na pierwszym miejscu stawiamy naszych klientów. Repertuar dobieramy zawsze odpowiednio do bawiącego się towarzystwa. Gwarantujemy, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie!