Weselny Pakiet – Mariusz Stącel

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kontakt@weselenypakiet.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

O nas

Poznaj nas bliżej a przekonasz się
dlaczego warto skorzystać z naszych usług

PAKIET WESELNY

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu Młodej Pary. Jednocześnie wymaga wielu przygotowań, wykonania setki telefonów bądź napisania kilkudziesięciu e-maili w celu dopięcia wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik. Z nami możecie jednak oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów i mnóstwa czasu. Oferujemy najlepszy pakiet weselny, dzięki któremu Wasz ślub i wesele będą niesamowite i wyjątkowe, na długo pozostając w pamięci Waszej i Waszych Gości.

 

Pakiet weselny to oferta wszelkich możliwych usług, które uświetnią Wasze przyjęcie weselne oraz wszelkie kwestie związane ze ślubem i weselem. Tylko u nas macie wszystko dostępne w jednym miejscu- najlepsze i profesjonalnie przygotowane. W naszym pakiecie dostępnych jest wiele usług i możliwości, zarówno tych znanych wszystkim, jak i nietypowych, którymi z pewnością zaskoczymy przybyłych Gości.

 

Gwarantujemy jakość, pełen profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny. Pakiet weselny to rozwiązanie, dzięki któremu będziecie mieli więcej czasu dla siebie nawzajem, zaś my zajmiemy się całą resztą. Tylko u nas wszystko, czego potrzebujecie na Wasze wesele, znajdziecie w jednym miejscu!

 

Pakiet weselny to bogata oferta wszelkich usług i rozwiązań, które uświetnią Wasz ślub i wesele. Zespół weselny, dj, wodzirej, ciężki dym, fotobudka czy ekrany led- to tylko kilka propozycji, dzięki którym będzie to niezapomniany czas zarówno dla Was, jak i Gości. Pakiet weselny to w jednym miejscu wszystko, czego potrzebujecie na Wasz ślub i wesele.

Mariusz Stącel

Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia w Przeworsku oraz Szkoły Muzycznej II stopnia w Rzeszowie. Ponadto na swoim koncie ma dyplom Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej.

 

Jako muzyk koncertował z różnymi formacjami na scenach całej Europy, m.in. w Skandynawii, Niemczech, Francji, Holandii, Austrii oraz Anglii. Ponadto w swojej karierze muzycznej miał przyjemność współpracować i występować u boku takich gwiazd jak Edyta Górniak, Kombi, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Krawczyk, Piasek, De Mono, Natalia Kukulska i Kayah.

 

Jest animatorem życia kulturalnego w naszym regionie oraz twórcą programu Audycji Muzycznych dla dzieci i młodzieży. Zawodowo od 10 lat pełni funkcję dyrektora Szkoły Muzycznej YAMAHA. Śpiewa i gra na instrumentach klawiszowych, akordeonie oraz trąbce w zespole CHICAGO, z którym związany jest od 1998 roku.

 

Swoje życie zawodowe jak i prywatne skupia wokół muzyki oraz kultury. Lubi jednak oderwać się i zrelaksować podczas niejednej partii tenisa.

 

Karol Stelmach

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Ekonomia. Człowiek o wysokich zdolnościach organizacyjnych i szerokich zainteresowaniach.

 

Zawodowo Manager w Chicago Weselny Pakiet oraz w międzynarodowej firmie odzieżowej ZARA. Ponadto dyrektor prestiżowej Akademii Tańca i Ruchu Mariusz Stącel w Rzeszowie a także twórca audycji muzycznych, tanecznych i teatralnych w Szkole Muzycznej YAMAHA.

 

Prywatnie Karol Stelmach to 30to letni, szczęśliwy mąż i tata, syna Mikołaja. Jako osoba nie lubiąca się nudzić, posiada szeroki wachlarz hobby. Wśród nich: muzyka, taniec, książki oraz moda.

 

Swój cenny czas wykorzystuje najlepiej jak potrafi a jego ponadprzeciętne zdolności organizacyjne zdecydowanie mu to ułatwiają.

Dlaczego my

Wszystko w jednym miejscu

Wesele to niepowtarzalne wydarzenie w życiu każdej Młodej Pary, dlatego zasługuje także na wyjątkową oprawę. Muzyka jest tym, co ma kluczowe znaczenie w tym dniu- począwszy od pierwszego tańca, po ostatni utwór tuż nad ranem.

Kompletny pakiet weselny

Do każdego wydarzenia podchodzimy w sposób indywidualny, kreatywny i przemyślany. Ponadto bazujemy na najlepszej jakości sprzęcie, dzięki czemu rozbrzmiewający po sali dźwięk jest przyjemny dla ucha.

NIE CZEKAJ

Kompleksowy pakiet
weselny

Muzyka i perfekcyjny dźwięk jest oczywiście jednym z najważniejszych elementów weselnej zabawy, jednak nie mniej istotne jest oświetlenie oprawy muzycznej na sali balowej.

Dopiero takie połącznie można uznać za idealne. Światło bowiem stanowi obecnie nieodzowny element dekoracyjny podczas wesela.

17 elementów

Sprawimy, że każda ta chwila będzie niezwykle uroczysta, zaś cała oprawa muzyczna w kościele nad wyraz zaskakująca dla Waszych Gości i stanowiąca piękny dodatek zapamiętany na długie lata.

RUSZAMY